تعریف اقلام همراه دارو

گاهی اوقات لازم است همراه داروها برخی از اقلام به مراجعه کنندگان ارائه شود.از طریق منوی اقلام همراه می توان سرعت و دقت فروش را بالا برد. 

به عنوان مثال آمپول هایی مانند پنی سیلین سرنگ و پنبه نیز جز اقلام مورد نیاز می باشد. اگر پنی سیلین را از منو سمت چپ گزینه اقلام همراه انتخاب کنید  خواهید دید که یکسری از داروها به هم متصل شده اند. شما تعیین می کنید که این اقلام همراه در فرم فروش و بعد از داروی  مورد نیاز کاربر به صورت اتوماتیک به فرم فروش شما افزوده شود در عین حال می توان با فعال سازی/غیر فعال سازی تیک مربوط به عملکرد اتوماتیک را فعال/ غیر فعال کرد در صورتی که عملکرد اتوماتیک غیر فعال گردد ابتدا هشداری به کاربر داده شده و کاربر در مورد استفاده از اقلام همراه تصمیم گیری می کند . برای آشنایی با جزئیات تعریف اقلام همراه دارو در نرم افزار داروخانه می توانید ویدئو آموزش سیستم تبیان را در ادامه مشاهده کنید

شعار معروف “هر روز بهتر از دیروز” روحِ غالب بر فعالیت های گروه مهندسین تبیان است و از این روست که تلاش کرده است با پیاده سازی استانداردهای جهانی در سازمان خود، روند خدمات رسانی به مشتریان را ارتقا دهد.

پشتیبانی گروه مهندسین تبیان
پشتیبانی آکادمی وبسیما
الناز فرناد

سلام، الناز فرناد هستم.

کارشناس فروش و بازاریابی

به شما کمک می‌کنم که متناسب با تجربه و نیاز خود

نرم افزار داروخانه مورد نیاز رو تهیه کنید

از صحبت با شما خوشحال خواهم شد.

0912-905-1181