قدردانی از حامیان و همراهان عزیز تبیانی

لطف و همراهی مستمر گروهی از عزیزان و کاربران نرم افزار مدیریت داروخانه آرسن ما را بر آن داشت تا به پاس حضور پر برکت این سروران و قدردانی از حمایت های بی دریغشان در راستای رشد ما در این عرصه و دلگرم بودنمان به آینده ای روشن با نگاهی مدرن و بروز، که بسیار متفاوت از نگاه سنتی در این عرصه می باشد، همراه با معرفی این عزیزان نظراتشان در ارتباط با نرم افزار داروخانه آرسن را به اشتراک بگذاریم.

این مجموعه مجموعه ی بسیار بزرگی ست که در همین صفحه در آینده ی نزدیک همراه با دیدگاه ها و علت های انتخاب نرم افزار تبیان به اشتراک گذاشته خواهد شد.

دکتر صابری

خانم دکتر صابری

موسس داروخانه دکتر صابری
آذربایجان غربی - ارومیه


از ابتدای فعالیت شرکت تبیان برای خودم وظیفه می دانستم که در کنار مهندس فرید محمدی که فردی بسیار با استعداد بودند حضور داشته باشم تا برنامه ای ایجاد شود تا در استان آذربایجان غربی برای تمامی داروخانه ها و همکاران ما قابل استفاده باشد و ایشان این کار را به نحو احسنت انجام دادند، برنامه تستی اولین بار روی کامپیوتر ما در داروخانه نصب شد و با بیمه ها هماهنگ بودیم تا برنامه تست شود، نرم افزار داروخانه ما در حال حاضر در نرم افزار شرکت تبیان شماره 1 نیز می باشد. نرم افزار قبلی که داشتم بسیار اذیت می شدیم و زمانی که در معاونت بودیم از مهندس محمدی خواستیم که این برنامه را بنویسند، از آن زمان تا الان همه چیز بسیار عالی پیش رفته و ما بسیار راضی هستیم.
دکتر فرازجو

آقای دکتر فرازجو

موسس داروخانه دکتر فرازجو
آذربایجان غربی - ارومیه


داروخانه را در سال۱۳۸۰ در ارومیه تاسیس کرده ام، ابتدا از نرم‌افزارهای دیگری استفاده می‌کردیم و مشکل اساسی ما با آن نرم ‌افزارها پشتیبانی و آپدیتشان بود بعد که با گروه مهندسین تبیان آشنا شدیم مزیت ها را دیدیم و آن را انتخاب کردیم. تشکر می کنیم از گروه مهندسین تبیان که برنامه به شکل جامع و کلی در اختیار داروخانه‌ها قرار گرفته است. تقریبا از زمانی که نرم افزار تبیان را راه اندازی کرده ایم کسورات ما از طریق بیمه ها تقریبا به صفر رسیده است.
دکتر اخوت پور

آقای دکتر هادی اخوت پور

موسس داروخانه دکتر اخوت پور
گیلان - لاهیجان


شروع آشنایی من با نرم افزار تبیان به سال ۱۳۹۶ برمی گردد که در گروهی تلگرامی که برای پاسخ به سوالات کاربران ایجاد شده بود از برخورد حرفه ای، پاسخگوبودن و پیگیری مدیریت پشتیبانی، این اعتماد در من شکل گرفت که این نرم افزار می تواند برای مهاجرت از نرم افزار قبلی داروخانه ام، که از دید من سال ها بود تمرکز و انگیزه ای کافی در تیم فنی شان برای بهبود امکانات و تامین نظرات متنوع کاربران وجود نداشت، جایگزینی قابل اطمینان باشد. خوشبختانه تجربه چند سال کار با این نرم افزار نشان داد که این انتخاب، انتخاب درستی بوده و جای امیدواری است که این روند رو به رشد، با روحیه مثبت و تعاملی آقای مهندس محمدی و تیم فنی متبحرشان که آمادگی دریافت نظرات، پیشنهادات و انتقادات را دارند، همچنان بعنوان یکی از بهترین گزینه های مد نظر همکاران داروساز در داروخانه ها برای انتخاب بعنوان دستیار الکترونیک قوی در داروخانه قرار گیرد‌. زمینه های گسترش دامنه امکانات نرم افزار بسیار وسیع بوده و جا دارد دوستان تبیانی همچنان این روند رو به رشد را با دقت و سرعت کافی دنبال نمایند.
دکتر آتشی

آقای دکتر آرمان آتشی

مسئول فنی داروخانه شبانه روزی دکتر آهنگی
بوشهر- بوشهر


از دلایل انتخاب نرم افزار تبیان توسط داروخانه ی ما پشتیبانی بسیار قوی آن بوده است، در تمامی تغییرات فنی من جمله اعمال تعرفه های دارویی پیشگام بوده و قبل از نرم افزارهای دیگر تغییرات را به درستی اعمال می نمایند. در اعمال تغییرات مهندس محمدی بسیار پیگیرهستند و این خود قوی بودن پشتیبانی نرم افزار را نشان می دهد. از ویژگی های دیگر نرم افزار تبیان رابط کاربری آن و ارتباط با سامانه های مختلف (IHIO، SSO، جافام، رسا، سدا و...) و امکان انجام ثبت ها به سادگی از داخل نرم افزار است که برای داروخانه ما که شبانه روزیست و ترافیک بالایی دارد کار در داروخانه را ساده می کند. دریافت و ثبت نسخ الکترونیک در کمتر از یک دقیقه انجام می شود و به راحتی نسخ کاغذی را به الکترونیک تبدیل می کنیم. موردی که بسیار جالب هست فکریست که پشت تمامی این طراحی ها در ساده و دقیق بودن مسیر ثبت ها وجود دارد. در کل نرم افزار طوری طراحی شده که کسورات را به صفر برساند و ما قبل از استفاده از این نرم افزار کسورات زیادی داشتیم. امکان استحقاق سنجی از داخل نرم افزار از طریق API به صورت اتوماتیک از مزایای نرم افزار است که کسوراتی که به علت استحقاق درمان در نرم افزارهای دیگر وجود دارد به طور کامل برطرف شده است. خیلی از کسوراتی که به علت عدم انتخاب کدهای خاص و عدم تعیین سقف تجویزها در استفاده از نرم افزار قبل داشتیم در حال حاضر با نرم افزار داروخانه آرسن به صفر رسیده است. در قسمت پرداخت و صندوق استفاده از پی سی پوز و کیوسک که امکان پرداخت ساده توسط خود بیمار با استفاده از اسکن بارکد را فراهم کرده سرعت و دقت در داروخانه افزایش پیدا کرده است. با نرم افزار تبیان مکانیزه کردن انبار داروخانه نیز به راحتی انجام شد که فکر می کردیم کار بسیار سخت و حتی غیرممکن است. تکنولوژی بالای نرم افزار و تفکری که مهندس محمدی در مجموعه دارند ما را از پیشرفت ها و به روز بودن در آینده نیزمطمئن کرده است.
مهندس دارایی

آقای مهندس صادق دارایی

مسئول انفورماتیک داروخانه شبانه روزی مادر
ایلام- ایلام


به جرات می توان گفت نرم افزار تبیان یکی از بهترین نرم افزارهای موجود در بازار است و برای مکانیزاسیون داروخانه نکات مثبت بسیار زیادی دارد، برای ما که انبارگردانی اهمیت زیادی داشت خیلی مناسب بود، نکته مثبت دیگر و بسیار با اهمیت، نسخ الکترونیک خدمات درمانی و تامین اجتماعی بود که بسیار ساده و راحت انجام می شود و کاربر واقعا از ثبت نسخه لذت می برد. پشتیبانی فوق العاده و اهمیت دادن به درخواست مشتری از نکات مهم دیگر است که ما را به خرید نرم افزار داروخانه آرسن برای داروخانه های دیگرمان نیز مجاب کرد.

آقای دکتر جعفر فرزانه

موسس داروخانه ساسان
فارس- شیراز


پشتیبانی خوب گروه مهندسین تبیان اولین دلیل رضایت ما از این نرم افزار است، با توجه به اینکه تقاضاهای ما دائم در حال تغییر است و بنا به وضعیت خودمان می باشد، نوع پشتیبانی نرم افزارداروخانه آرسن که باعث شده من به راحتی و دائم در حال ارتباط گیری با آقای مهندس محمدی مدیر عامل شرکت تبیان باشم تا در واقع در گام اول مشکل خودمان را حل کنم و در این راستا آقای مهندس و تیم محترم تبیان به ما لطف داشتند و دراعمال تغییرات در راستای پیشرفت و به روز بودن نرم افزار گام های مستمر و مهمی برداشته اند.
خرید آنلاین
مشاوره رایگان