واحد فروش گروه مهندسین تبیان از كادری متخصص و مجرب تشکیل شده که از طریق تعامل و گفتگو با مشتریان، نیاز آنها را درک كرده و به منظور انتخاب صحیح با مشاوره ی رایگان نرم افزاری و سخت افزاری مشتری را صادقانه راهنمایی می كنند تا مشتری بتواند با توجه به نیازهای خود، بهترین محصول را انتخاب نماید و در این راستا كلیه عملیات درخواست، ثبت سفارشات، ارائه اطلاعات محصول و اطلاعات نحوه نصب و راه اندازی و آموزش، به سرعت و از طریق تلفن و مکاتبه انجام می پذیرد .


گروه مهندسین تبیان، فروش را نه پایان یک معامله بلکه آغاز یک «تعهد» می داند و بر این اساس، فرآیندهای مهندسی فروش را در شرکت تعریف نموده تا از رضایت مشتریان اطمینان حاصل نماید. در این فرآیند، واحد مهندسی فروش طی پیگیری های دوره ای از داروخانه ها و نیز از طریق پرسش نامه های رضایتمندی مشتری، آخرین نظرات مشتریان در مورد محصولات شرکت را اخذ نموده و مورد تجزیه و تحلیل قرار می دهد و اقدامات لازم جهت بهبود و ارتقای مستمر را به اجرا می گذارد.
همچنین، واحد نصب و راه اندازی نرم افزار و واحد آموزش به عنوان زیرمجموعه های واحد فروش با ارائه خدمات حرفه ای همراه مشتریان هستند تا نهایت رضایت مشتری از محصول حاصل شود.

 

با ما سیستم مدیریت نوین داروخانه ای را تجربه کنید.
* نرم افزار داروخانه آرسن تولید شده برای برآورده شدن تمام نیازهای شما
* هدف ما ارائه راه حل های کارآمد برای مدیریت داروخانه شما می باشد.

خرید آنلاین
مشاوره رایگان