همکاری با ما

در گروه مهندسین تبیان نیروی انسانی توانمند و پرانگیزه و باهوش مهم ترین سرمایه به شمار می آید، باور داریم که آنچه مارا در اوج نشانده سرمایه انسانی متخصص و کارآمدی است که در کنار هم در محیطی پویا و دوستانه در مسیر هدف مشترکمان "ارائه بهترین راهکارها ،محصولات و خدمات به مشتریان" پیش می رویم.

اگر فردی خلاق، سخت کوش و نتیجه گرا هستید که از چالش های جدید لذت می برید، اگر می خواهید در کار، محیط کاری و جامعه خود تاثیر گذار باشید، اگر می خواهید در فضایی فعال، قاعده مند و صمیمی توانایی های خود را شکوفا کنید اگر به دنبال یک مسیر حرفه ای هستید که الهام بخش رشد و پویایی تان باشید در خانواده تبیان جایی برای شما وجود دارد.

فرصت های شغلی مورد نظر :

تیم فنی:

اگر احساس می کنید که در زمینه برنامه نویسی متخصص هستید و توانایی حل مشکلات و تجربه چالش های جدید را دارید کافی است از فرم زیر اطلاعات و رزومه خود را برای ما ارسال نمایید تا بعد از بررسی توسط متخصصان ما و طی مراحلی جزئی از خانواده ما باشید.

تیم پشتیبانی:

تیم پشتیبانی ما متشکل از نیروی جوان و متخصص به صورت 24 ساعته و با تلاش فراوان وظیفه پشتیبانی مشتریان را به صورت آنلاین و همچنین ارتباط تلفنی به عهده دارند، اگر احساس می کنید شما نیز می توانید در بخش پشتیبانی مشغول به کار شوید کافی است تا رزومه خود را از طریق فرم زیر ارسال نمایید تا توسط مدیریت پشتیبانی بررسی شده و در مرحله بعد با شما تماس گرفته خواهد شد.

تیم فروش و بازاریابی:

تیم فروش تبیان با بهره گیری از متخصصان بازاریابی و دیجیتال مارکتینگ توانسته در بازار رقابت حرف اول را بزند و شما متخصصان حوزه بازاریابی و دیجیتال مارکتینگ نیز می توانید جزئی از خانواده ما باشید.

 

  نام و نام خانوادگی*

  ایمیل

  شماره تماس*

  موضوع

  فایل ضمیمه

   
  خرید آنلاین
  مشاوره رایگان