نسخ الکترونیک تامین اجتماعی

مقدمه

سامانه نسخه الکترونیک در حال جایگزین شدن به جای دفترچه های کاغذی است.

به گفته مسئولان سازمان تامین اجتماعی حذف دفترچه و برنامه نسخه الکترونیک از مهم ترین اولویت های این سازمان بوده و امکان نسخه نویسی و نسخه پیچی الکترونیک برای تمامی ارائه دهندگان خدمات درمانی در بستر سامانه سازمان تامین اجتماعی فراهم شده است.

بنا به گفته مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی، طرح نسخه الکترونیک با سرعت قابل قبولی در حال پیشرفت است و شاهد افزایش استفاده از این سامانه در بین مراکز درمانی طرف قرارداد هستیم.

با پیشرفت کار و استفاده بیشتر از این سامانه اهمیت و ارزش آن نیز بیشتر می شود و قطعا نیازمند تلاش و جدیت بیشتر برای استقرار کامل سامانه نسخه الکترونیک در کشور هستیم.

سازمان تامین اجتماعی الزامی برای استفاده از سامانه نسخه الکترونیک ایجاد نمی کند و در عوض با پرداخت منظم و بسیار سریع مطالبات مراکز درمانی که از سامانه نسخه الکترونیک استفاده می کنند، پزشکان و تمامی مراکز درمانی کشور را به استفاده از این سامانه تشویق می کند.

تمامی پزشکان دارای امضای دیجیتال می توانند با استفاده از این سامانه 95 درصد سهم سازمان تامین اجتماعی از مبلغ ویزیت را به روز دریافت کنند و پزشکان فاقد امضای دیجیتالی نیز 80 درصد از سهم سازمان تامین اجتماعی را روزانه دریافت می کنند.

 

در فرایند ثبت نسخ کاغذی و نسخ الکترونیک تامین اجتماعی در نرم افزار تبیان که کاملا هوشمندانه طراحی شده، کاربر نرم افزار داروخانه آرسن به راحتی و بدون نیاز به ورود به سایت  به صورت آنلاین می تواند نسخ را ثبت کند.


آموزش ثبت نسخ الکترونیک بیمه تامین اجتماعی

پشتیبانی گروه مهندسین تبیان
پشتیبانی آکادمی وبسیما
الناز فرناد

سلام، الناز فرناد هستم.

کارشناس فروش و بازاریابی

به شما کمک می‌کنم که متناسب با تجربه و نیاز خود

نرم افزار داروخانه مورد نیاز رو تهیه کنید

از صحبت با شما خوشحال خواهم شد.

0912-905-1181