نسخ الکترونیک تامین اجتماعی

سامانه نسخه الکترونیک سازمان تامین اجتماعی در حال جایگزین شدن به جای دفترچه های کاغذی است. به گفته مسئولان سازمان تامین اجتماعی حذف دفترچه و برنامه نسخه الکترونیک از مهم ترین اولویت های این سازمان بوده و امکان نسخه نویسی و نسخه پیچی الکترونیک برای تمامی ارائه دهندگان خدمات درمانی در بستر سامانه سازمان تامین اجتماعی فراهم شده است. تمامی پزشکان دارای امضای دیجیتال می توانند با استفاده از این سامانه 95 درصد سهم سازمان تامین اجتماعی از مبلغ ویزیت را به روز دریافت کنند و پزشکان فاقد امضای دیجیتالی نیز 80 درصد از سهم سازمان تامین اجتماعی را روزانه دریافت می کنند.

 

در فرایند ثبت نسخ کاغذی و نسخ الکترونیک تامین اجتماعی در نرم افزار تبیان که کاملا هوشمندانه طراحی شده، کاربر نرم افزار داروخانه آرسن به راحتی و بدون نیاز به ورود به سایت به صورت آنلاین می تواند نسخ را ثبت کند.

 

آموزش ثبت نسخ الکترونیک بیمه تامین اجتماعی

افتخاری دیگر در کارنامه گروه مهندسین تبیان

 
 

ارقام پردازان نرم افزار تبیان با پشتکار و تلاش شبانه روزی در راستای بهینه سازی و بهره مندی کاربران نرم افزار داروخانه آرسن از سامانه نسخ الکترونیک در حال حاضر از بین 88 شرکت ارائه خدمات نرم افزاری داروخانه متصل به سامانه نسخ الکترونیک با اختلاف چشمگیری در تعداد نسخ ارائه شده، همچنان صدرنشین جدول می باشد.

از لحاظ فنی امکان ارائه سرویس آنلاین با این حجم از کاربران بدون اختلال و کندی نیازمند بکارگیری سخت افزار قوی منجمله سرورهای با پردازش سطح بالا، خنک کننده های مخصوص، پهنای باند وسیع مخابراتی و امکانات پرهزینه دیگری از جمله خنک کننده های سرور و هاردهای مخصوص و نهایتا پشتیبانی ۲۴ ساعته تامین برق و امنیت سرور می باشد که در مقایسه با سایر شرکت های همکار ارائه دهنده خدمات نرم افزار داروخانه که با تعداد کم کاربر آنلاین نیاز به سخت افزار حداقلی دارند، تفاوت عملکرد و توان متفاوتی را عرضه می کند. در واقع در تراکم کار بالاست که تمایز کار یک شرکت نمود بیشتری خواهد داشت و این اقبال و تمایز را مدیون همراهی شما هستیم. شرکت تبیان با نگاهی حرفه ای و با درک مشغله فراوان عزیزان داروساز در داروخانه ها توجه خود را معطوف به کاستن دغدغه ها، ارائه روان تر و کم چالش تر فرایند تحویل نسخه از طریق نرم افزار تبیان در داروخانه نموده است تا کاربران با خیالی آسوده از کیفیت فنی خدمات سامانه تبیان بهره برده و محیط کاری داروخانه را به فضایی با تنش کاری کمتر و رضایتمندی و کارایی بیشتر برای مدیریت و پرسنل داروخانه ها تبدیل نماید. تلاش و تعهدمان این است که هر روز بر کیفیت خدمات ارائه شده به داروخانه ها افزوده و همچنان رتبه اول خدمات رسانی، کسب رضایتمندی و تکیه گاهی مطمئن برای داروخانه ها در سراسر کشور باشیم.

بلاشک این موفقیت بزرگ ما را غره نمی سازد، رقیب اصلی تبیان نه شرکت های دیگر، بلکه ایده آل هایی است که هنوز بدان نرسیده ایم. نسبت به این جایگاه مسئولیتی را حس میکنیم همچنانکه یک شاگرد اول به والدینش دارد، لطفا از ما بیشتر بخواهید و چراغ راه ما برای تعالی بیشتر باشید. از اینکه ما را انتخاب کرده اید بر خود میبالیم و همراهتان خواهیم بود تا موفقیت های مشترک بیشتر...

مدیریت تیم نرم افزار داروخانه آرسن (تبیان)

خرید آنلاین
مشاوره رایگان