آموزش نرم افزار تبیان | گروه مهندسین تبیان

آموزش نرم افزار تبیان

نرم افزار مدیریت داروخانه آرسن از لحاظ کاربرد آسانترین و بهترین نرم افزار داروخانه موجود در بازار می باشد. با این وجود با توجه به لزوم یادگیری و استفاده هر چه بهتر از امکانات این نرم افزار آموزش قسمت های مختلف این نرم افزار را گرد هم آورده ایم تا موجب رضایت هر چه بیشتر کاربران و شما مشتریان عزیز گردد. همچنین در صورت لزوم می توانید سوالات خود را با پشتیبان آنلاین و یا شماره 04431801 داخلی 1 در میان بگذارید.

برنامه آموزشی نرم افزار مدیریت داروخانه آرسن

 

جلسات آموزشی نرم افزار مدیریت داروخانه آرسن طبق جدول مقابل هر هفته و به صورت وبینار برگزار می گردد.

خواهشمند است قبل از اقدام، نحوه شرکت در جلسات را در ادامه همین پیج مطالعه نمایید و در صورت نیاز با شماره 04431801 داخلی 1 تماس حاصل فرمایید.

نحوه شرکت در جلسات آموزشی 

 

این جلسات به صورت وبیناری بوده و با استفاده از نرم افزار Adobe Connect می توانید در جلسات شرکت نمایید. نرم افزار را می توانید از طریق کلیک بر روی تصویر مقابل دانلود نمایید. برای حضور در کلاس آنلاین و مشاهده با کیفیت محتوا بهتر است به یک اینترنت پرسرعت و مطمئن دسترسی داشته باشید. همچنین برای برقراری ارتباط بهتر صوتی ما توصیه می کنیم از یک هدفون استفاده کنید. با استفاده از هدفون شما دیگر مشکل برگشت صدا را هم نخواهید داشت.

لینک ورود به جلسه http://2.187.34.56/tebyan

پس از باز کردن نرم افزار مذکور، لینک فوق را در قسمت مشخص شده مطابق تصویر مقابل وارد می کنید.

 

سپس با زدن دکمه Continue صفحه مقابل باز می شود در بخش Guest و با وارد کردن کد 4رقمی داروخانه در قسمت Name و زدن دکمه Enter Room می توانید وارد جلسه آموزشی شوید.

خواهشمند است پس از مشاهده صفحه مقابل لحظاتی منتظر پذیرش ورود به جلسه از طرف مسئول آموزش باشید.

طراحی وبسایت داروخانه
به بهترین نحو میزبان مشتریان خود در اینترنت باشید! دیگر وقت آن رسیده که روش‌های سنتی فروش را ...
نرم افزار داروخانه آرسن
گروه مهندسین تبیان با رصد سرویس دهی نرم افزار مدیریت داروخانه و جهت بالا بردن تجربه کاربری بهتر اقدام به ...