طراحی سایت داروخانهبه بهترین نحو میزبان مشتریان خود در اینترنت باشید!


دیگر وقت آن رسیده که روش‌های سنتی فروش را کنار گذاشته و آنجایی باشیم که مشتریان ما هستند: اینترنت! و تمام چیزی که برای فروش اینترنتی محصولات‌مان نیاز داریم، طراحی یک داروخانه اینترنتی کامل و حرفه‌ای است. داروخانه ایی که قرار است از این پس مهم‌ترین، امن‌ترین و سریع‌ترین راه فروش محصولات ما به مشتریان باشد. ما در تبیان به خوبی این موضوع را درک کرده و مهارت و تجربه لازم برای ساخت داروخانه آنلاین با کیفیت و درخور نام شما را داریم.

 خدمات طراحی داروخانه آنلاین

طراحی اصولی و چشم نواز

طراحان ما یک داروخانه اینترنتی منحصر به فرد و جذاب برای شما خلق خواهند کرد

رعایت استاندارد های جهانی

ما تمام استانداردهای روز طراحی سایت را در وب سایت شما رعایت خواهیم کرد

امکانات کامل

شما تمام امکانات لازم برای مدیریت و توسعه داروخانه آنلاین خود را در اختیار خواهید داشت.

آموزش و پشتیبانی

مدیریت سایت داروخانه را به شما آموزش می‌دهیم و پاسخگوی سوالات شما هستیم.

icon101

وب سایت واکنش گرا

داروخانه اینترنتی شما خودش را با اندازۀ صفحه تطبیق خواهد داد. این یعنی کاربر با هر دستگاهی به آن سر بزند، باز هم وب سایت شما درست نمایش داده می‌شود.
icon100

وب سایت سئو و بهینه سازی شده

تمام استانداردهای سئو (بهینه سازی برای موتورهای جستجو) در وب سایت داروخانه شما رعایت شده است و به راحتی می‌تواند رتبه‌های بالای گوگل را کسب کند.

اتصال به نرم افزار داروخانه

یکی از قابلیتهای این وبسایت اتصال به نرم افزار داروخانه تبیان میباشد، این کار سبب می شود که تمامی اقلام فروشی از سیستم انبار نرم افزار و وبسایت کاسته شده و از دوباره کاری و اشتباهات احتمالی جلوگیری کند.

فروش آنلاین ساده و سریع

در صورتیکه روند سفارشگیری از مشتری راحت نباشد میزان فروش از سایت کاسته خواهد شد. از مزیت های اصلی سایت های طراحی شده توسط شرکت ارقام پردازان نرم افزار تبیان به راحتی خرید اشاره کرد.

پانل انبارداری

به آسانی و با چند کلیک چندین انبار مختلف برای خود ایجاد نموده و در تمام مراحل فعالیت خود تمامی آنها را مدیریت نمایید. انبارگردانی تدریجی و کنترل تاریخ انقضاء گزارش کالاهای ضررده يا کم سود در حال فروش

پانل حسابداری

پانل حسابداری جامع و گسترده وبسایت امکان مشاهده و تعریف دارایی های جاری و غیرجاری، بدهی های جاری، بدهی های بلند مدت، حقوق صاحبان سهام، هزینه ها و... با جزئیات کامل مشاهده نمایید.

با پیشرفت تکنولوژی و استفاده روز افزون کاربران از اینترنت، حضور در دنیای مجازی و استفاده از ابزارهای آنلاین امری ضروری و اجتناب ناپذیر می باشد. طبق یافته های اخیر به طور متوسط روزانه 3.5 میلیارد جستجو در اینترنت (خصوصا گوگل) انجام می شود و این آمار در حال افزایش می باشد. مصرف کنندگان قبل از خرید هر محصولی ابتدا به جستجوی آنلاین آن می پردازند. حضور در این فضا و دیده شدن در اینترنت می تواند باعث رونق فروش شما شود.

 

مزایای استفاده از سایت داروخانه آنلاین

گسترش عرصه کاری: بطور مثال یک داروخانه در تهران کمتر پیش می آید بتواند برای شهرهای دیگر فروش داشته باشد . اما کاربران سایت های داروخانه می توانند از هر شهری باشند و در صورت خرید دارو و یا لوازم بهداشتی، داروخانه آن را با روش های مختلف ارسال نماید.

عدم محدودیت زمانی: داروخانه آنلاین نمونه بارزی از یک داروخانه شبانه روزی فعال و در دسترس مشتریان می باشد.

زمان کافی برای ارائه محصولات به خریدار: بسیاری از مواقع پیش آمده که با مراجعه به داروخانه ایی با اتمام موجودی کالای مورد نظرمان روبه رو شده ایم و مجبور می شویم از داروخانه ایی دیگر یا در زمانی دیگر کالای مذکور را تهیه کنیم. این اتفاق در داروخانه های آنلاین به وقوع نمی پیوندد. در صورت عدم موجودی کالا، خریدار می تواند ثبت سفارش کند و داروخانه به سرعت آن را تهیه و ارسال کند.

حضور در اینترنت، تصویر بهتری از شرکت‌تان ارائه می‌دهد: فقط همین دلیل می‌تواند برای راه‌اندازی یک وب‌سایت جدید و شروع فروش اینترنتی کافی باشد. بدون داشتن وب‌سایت، وبلاگ یا هر نوع حضور اینترنتی، مشتریان نمی‌توانند متوجه شوند شما چقدر در کارتان جدی هستید. امروزه، شرکت‌های کوچک و بزرگ در هر صنعتی که باشند، سعی می‌کنند حضور پُررنگی در اینترنت داشته باشند.

 
 

طراحی سایت داروخانه آنلاین چگونه است؟

طراحی سایت داروخانه به شکل های مختلفی انجام می شود. وبسایت ها به اشکال و امکانات مختلف خدمات رسانی می کنند و با گذشت زمان به یکی از اجزای جدایی ناپذیر کسب و کارها تبدیل شده اند. آگاهی از ابعاد یک وبسایت خوب قبل از انجام هر کاری ضروری و لازم است. قبل از انجام هر کاری نسبت به مشاوره در مورد طراحی یک وبسایت داروخانه اقدام نمایید. با خرید از تبیان علاوه بر یک فروشگاه اینترنتی داروخانه شما صاحب امکانات وسیعی از جمله پانل حسابداری خواهید شد که تمام عملیات حسابداری داروخانه شما را تحت پوشش قرار خواهد داد، این یکی از بزرگترین مزایایی است که وبسایت داروخانه تبیان نسبت به رقبا دارد. بسیاری از وبسایت ها صرفا امکاناتی از قبیل فروش محصولات را در اختیار مشتریان خود قرار میدهند، اما گروه مهندسین تبیان با به اختیار گذاشتن سه پانل قدرتمند فروش، حسابداری و انبارداری امکانات وسیعی را در اختیار شما قرار می دهد. همچنین وبسایت داروخانه تبیان با اتصال به نرم افزار مدیریت داروخانه از بسیاری از دوباره کاری ها و اشتباهات احتمالی جلوگیری می کند.

15643641421688796652

نیاز به مشاوره دارید؟

طراحی سایت داروخانه چگونه است؟

چگونه یک وبسایت داروخانه‌ای مناسب داشته باشیم؟

قیمت طراحی سایت‌های داروخانه‌ای چقدر است؟

طراحی فروشگاه اینترنتی داروخانه مناسب چه ویژگی‌هایی دارد؟

مناسب‌ترین قالب طراحی سایت داروخانه کدام است؟ 

چه زمانی نیاز به طراحی سایت داروخانه آنلاین داریم؟

نحوه تاسیس داروخانه اینترنتی

موسس با در دست داشتن پروانه تاسیس و پروانه مسئول فنی داروخانه به معاونت غذا و دارو دانشگاه مراجعه می‌کند و اگر امتیاز ارزشیابی داروخانه بالای750 باشد با رعایت شرایط، مجاز به راه‌اندازی وب سایت با تائید معاونت می‌باشد. همچنین موسس موظف به مراجعه به مرکز توسعه تجارت الکترونیک و دریافت نماد اعتماد الکترونیک می شود و سایر تعهدها از قبیل تعهد نامه موسس، تعهد نامه مسئول فنی و گواهی امضا نیز در معاونت اخذ می‌شود.

مدارک مورد نیاز جهت دریافت مجوز فروش اینترنتی

  •  ارائه درخواست مجوز فروش اینترنتی مَمهور به مُهر و امضای مؤسس در سربرگ داروخانه.
  •  تصویر پروانه تأسیس و پروانه مسئول فنی داروخانه
  •  کارشناسی و تایید برنامه نرم افزاری و سخت افزار توسط دانشگاه (واحدIT  دانشگاه)

تبصره1 ـ دانشگاه پس از دریافت و بررسی مدارک متقاضی درصورت تأیید و اِحراز صلاحیت‌های لازم نسبت به معرفی موسس داروخانه جهت اخذ نماد الکترونیکی به مرکز توسعه تجارت الکترونیکی اقدام می نماید.

تبصره2-  دانشگاه پس از اخذ نماد الکترونیکی از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی نسبت به طرح موضوع در کمیسیون قانونی ماده 20 امور داروخانه ها جهت صدور مجوزفروش اینترنتی یکساله اقدام می نماید.

تبصره 3-  صدور بیش از یک مجوز فروش اینترنتی برای هر داروخانه ممنوع است.

هزینه طراحی وب سایت فروشگاهی شما چقدر خواهد شد؟

جهت اطلاع از نحوه را اندازی و دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان شرکت تماس حاصل فرمایید. صمیمانه پاسخگوی سوالات شما عزیزان خواهیم بود.

 

 

 

شرح خدمات اصلی

امکانات اصلی

پلن پایه

پلن نقره ای

پلن طلایی

ثبت دامنه حقیقی و اختصاصی به نام داروخانه

فروش محصولات فیزیکی

مدیریت سفارشات

مدیریت مشخصه ها

مدیریت برندها

مدیریت شرکت های سازنده

مدیریت کالاها

مدیریت دسته بندی کالاها

ثبت نام و مدیریت کاربران

ثبت نام و ورود با شماره همراه

ایجاد کد تخفیف پیشرفته

امکان تعیین درصد تخفیف برای کاربران به صورت جداگانه

امکان ایجاد گالری تصاویر محصول به صورت جداگانه

امکان ویژه کردن محصولات جهت نمایش به صورت پیشنهادی

امکان تعریف و ویرایش محصولات

امکان ناموجود کردن محصول

رسپانسیو و واکنش گرا

اتصال دامنه شخصی

امکان پرسش و پاسخ و ثبت نظرات

تعریف مدیر با تعیین سطح دسترسی کاربران

جستجو در سایت

فیلتر پیشرفته محصولات

دامنه ir رایگان

دامنه com رایگان

×

امکان درج جشنواره به صورت پیشرفته

ارسال پیامک

پنل حسابداری

×

پنل انبارداری

×

امکان اتصال با نرم افزار مدیریت داروخانه آرسن

×

×

امکانات طراحی

شخصی‌سازی پوسته

تغییر بخش‌های مختلف پوسته با Drag and Drop

مگا فوتر (فوتر ستونی)

امکان تغییر رنگ پوسته

امکان تغییر تم

امکانات بازاریابی

اتصال به اینستاگرام

اتصال به تلگرام

اتصال به لینکدین

اتصال به فیس بوک

اتصال به تویتتر

امکانات پرداخت

اتصال درگاه‌های واسط

اتصال به درگاه مستقیم بانکی

راه اندازی COD پرداخت در محل

×

×

قیمت برای یک سال به تومان

6،000،000

9،000،000

12،000،000

 
 
خرید آنلاین