تمامی آپدیت های موجود برای نرم افزار را می توانید

از لینک های زیر دانلود کنید

گروه مهندسین تبیان با رصد سرویس دهی نرم افزار مدیریت داروخانه و جهت بالا بردن  تجربه کاربری بهتر اقدام به آپدیت نرم افزار خود می نماید. 

شما می توانید راهنمای آپدیت نرم افزار خود را در همین صفحه و همچنین فایل مورد نیاز جهت آپدیت نرم افزار داروخانه را از اینجا دریافت کنید.

جهت مشاهده آموزش نرم افزار داروخانه کلیک کنید.

آموزش آپدیت نرم افزار داروخانه تبیان

برای بروزرسانی نرم افزار داروخانه ابتدا وارد سایت گروه مهندسین تبیان شده و طبق تصویر در بخش منوی سایت وارد قسمت آپدیت ها شده و در وسط صفحه مربوطه بر روی دکمه دریافت آپدیت کلیک کرده تا آخرین بروزرسانی را دریافت کنید.

  •  ابتدا وارد صفحه اصلی می شویم و در منوی بالایی روی آپدیت کلیک کنید.
  •  وارد صفحه آپدیت ها شده و طبق تصویر زیر روی دکمه دریافت آپدیت کلیک
    کرده تا آخرین بروزرسانی را دریافت کنید.

بعد از اجرای نرم افزار بروز رسان تبیان، قبل از شروع آپدیت نرم افزار داروخانه، ابتدا باید سرور یا کلاینت بودن سیستم را انتخاب نمایید:

سیستم سرور

در صورتی که سیستم مورد نظر سرور باشد طبق تصویر زیر ابتدا باید از قرار گرفتن تیک بروزرسان روی گزینه نسخه سرور اطمینان حاصل نمایید. در این حالت توجه داشته باشید که حتما باید اطلاعات کشوهای سرور پنل ثبت نسخ، سرور پنل حسابداری، دیتا بیس پنل ثبت نسخ و دیتا بیس پنل حسابداری کامل باشند. برای کامل کردن این فرایند:

 

  • روی دکمه ” فراخوانی نام سرور از Server SQL ” کلیک کرده و چند لحظه منتظر بمانید تا کادرهای مربوط به اطلاعات سرور به صورت اتوماتیک تکمیل شوند.
  • در صورتی که به طور اتوماتیک نام سرور پنل ثبت نسخ و پنل حسابداری پس از فراخوانی نام سرور نمایان نشد، با باز کردن کشو، نام سرور را به صورت دستی انتخاب می کنیم.  سورس دیتابیس پنل ثبت نسخ را از کشوی مربوطه DrPharmacy و دیتابیس پنل حسابداری را PhPharmacy انتخاب می نماییم.

در صورتیکه نرم افزار شما فقط دارای پنل ثبت نسخ می باشد، نام سرور پنل حسابداری و دیتابیس پنل حسابداری را خالی انتخاب نمایید. در مورد سیستم هایی که به عنوان پنل حسابداری استفاده میکنید نیز این مورد صادق است.
پس از انجام این مراحل بر روی دکمه شروع بروزرسانی کلیک کنید تا  آپدیت نرم افزار داروخانه شروع شده و تا نمایش پیغام خروج منتظر بمانید.

سیستم کلاینت

در صورتی که سیستم مورد نظر کلاینت می باشد، طبق تصویر زیر ابتدا باید از قرار گرفتن تیک بروز رسان روی گزینه نسخه کلاینت اطمینان حاصل نمایید. سپس کافیست بدون هیچ تغییری بر روی دکمه شروع بروز رسانی کلیک کنید تا آپدیت نرم افزار شروع شود. پس از اتمام بروز رسانی پیغام خروج نمایش داده خواهد شد.

توجه:
اگر بعد از آپدیت سرور با خطای فوق مواجه شدید، مراحل زیر را به ترتیب طی نمایید:

 از منوی امکانات ابتدا بروز رسانی بانک اطلاعاتی و سپس بروز رسانی اسکریپتهای بانک اطلاعاتی را اجرا نموده و وارد نرم افزار شوید.

لازم به ذکر است می توانید در وبسایت تبیان در قسمت فایل های مورد نیاز بخش بروزرسانی نرم افزار داروخانه را طبق تصاویر زیر، قابلیت ها و ویژگی های نسخه های نرم افزار و همچنین تغییرات جدید اعمال شده روی نسخه جدید نرم افزار را مطالعه فرمایید.

دریافت فایل راهنمای بروزرسانی