آپدیت نرم افزار آرسن

گروه مهندسین تبیان با رصد سرویس دهی نرم افزار مدیریت داروخانه و جهت بالا بردن تجربه کاربری بهتر اقدام به آپدیت نرم افزار خود می نماید.  امکان اتصال به سامانه نسخ الکترونیک بیمه سلامت و تامین اجتماعی را فراهم ساخته است و کاربران این نرم افزار امکان ثبت نسخ الکترونیک و تبدیل نسخ کاغذی به الکترونیک را از داخل خود نرم افزار آرسن و بدون نیاز به ورود به سایت بیمه دارند که با یکبار ثبت نسخه، هم در سایت و هم در نرم افزار، نسخه مربوطه ثبت می شود که باعث افزایش دقت و سرعت کاربر می گردد.

گروه مهندسین تبیان، اخیرا و در جهت سرویس دهی هر چه بیشتر و افزایش رضایتمندی مشتریان عزیز، اقدام به طراحی اپلیکیشن آرسن یار جهت دسترسی رایگان به اطلاعات دارویی و همچنین طراحی وبسایت داروخانه آنلاین جهت فروش محصولات آرایشی و بهداشتی را نموده است.

لطفا قبل از آپدیت نرم افزار و تماس با شرکت موارد زیر را با دقت روی سیستم خود بررسی کنید.
عدم دقت به این موارد باعث اختلال در سیستم و عدم اجرای نرم افزار شما با آپدیت جدید خواهد شد
  1. آموزش مربوط به آپدیت جدید و تنظیمات ویندوز برای اجرای نرم افزار را با دقت مشاهده کرده و موارد را در سیستم خود اعمال کنید.
  2. آخرین نسخه .NetFramework را می توانید از این لینک دریافت کنید.
  3. ویندوز شما حتما باید Windows 10 x64 نسخه Enterprise باشد.
آخرین آپدیت موجود برای نرم افزار را می توانید از دکمه پایین دریافت نمایید.

طراحی وبسایت داروخانه

 

به بهترین نحو میزبان مشتریان خود در اینترنت باشید!

دیگر وقت آن رسیده که روش‌های سنتی فروش را کنار گذاشته و آنجایی باشیم که مشتریان ما هستند: اینترنت! و تمام چیزی که برای فروش اینترنتی محصولات‌مان نیاز داریم، طراحی داروخانه اینترنتی کامل و حرفه‌ای است. داروخانه ای که قرار است از این پس مهم‌ترین، امن‌ترین و سریع‌ترین راه فروش محصولات ما به مشتریان باشد. ما در تبیان به خوبی این موضوع را درک کرده و مهارت و تجربه لازم برای ساخت داروخانه آنلاین با کیفیت و درخور نام شما را داریم.

طراحی وبسایت داروخانه
به بهترین نحو میزبان مشتریان خود در اینترنت باشید! دیگر وقت آن رسیده که روش‌های سنتی فروش ...
نرم افزار داروخانه آرسن
گروه مهندسین تبیان با رصد سرویس دهی نرم افزار مدیریت داروخانه و جهت بالا بردن تجربه کاربری بهتر اقدام به ...
TebyanLogo2-e1583775417964