آپدیت نرم افزار داروخانه آرسن

 

 

گروه مهندسین تبیان با رصد سرویس دهی نرم افزار مدیریت داروخانه و جهت بالا بردن تجربه کاربری بهتر اقدام به آپدیت نرم افزار خود می نماید.  امکان اتصال به سامانه نسخ الکترونیک بیمه سلامت و تامین اجتماعی را فراهم ساخته است و کاربران این نرم افزار امکان ثبت نسخ الکترونیک و تبدیل نسخ کاغذی به الکترونیک را از داخل خود نرم افزار آرسن و بدون نیاز به ورود به سایت بیمه دارند که با یکبار ثبت نسخه، هم در سایت و هم در نرم افزار، نسخه مربوطه ثبت می شود که باعث افزایش دقت و سرعت کاربر می گردد.

گروه مهندسین تبیان، اخیرا و در جهت سرویس دهی هر چه بیشتر و افزایش رضایتمندی مشتریان عزیز، اقدام به طراحی اپلیکیشن آرسن یار جهت دسترسی رایگان به اطلاعات دارویی و همچنین طراحی وبسایت داروخانه آنلاین جهت فروش محصولات آرایشی و بهداشتی با قابلیت اتصال به نرم افزار داروخانه تبیان را نموده است.

لطفا قبل از آپدیت نرم افزار و  تماس با شرکت موارد زیر را با دقت روی سیستم خود بررسی کنید.

عدم دقت به این موارد باعث اختلال در سیستم و عدم اجرای نرم افزار شما با آپدیت جدید خواهد شد

 

    1. از طرق این لینک آموزش مربوط به آپدیت جدید و تنظیمات ویندوز برای اجرای نرم افزار را با دقت مشاهده کرده و موارد را در سیستم خود اعمال کنید.
    2. آخرین نسخه .NetFramework را میتوانید از این لینک دریافت کنید
    3. ویندوز شما حتما باید Windows 10 x64 نسخه Enterprise باشد

 

برای سهولت در استفاده از نرم افزارهای ارتباط از راه دور (TeamViewer , KerioClient) آموزش مربوط را از این لینک دریافت نمایید

آخرین آپدیت موجود برای نرم افزار را می توانید از دکمه پایین دریافت نمایید.

 
 
 

طراحی وبسایت داروخانه

به بهترین نحو میزبان مشتریان خود در اینترنت باشید!

دیگر وقت آن رسیده که روش‌های سنتی فروش را کنار گذاشته و آنجایی باشیم که مشتریان ما هستند: اینترنت! و تمام چیزی که برای فروش اینترنتی محصولات‌مان نیاز داریم، طراحی داروخانه اینترنتی کامل و حرفه‌ای است. داروخانه ایی که قرار است از این پس مهم‌ترین، امن‌ترین و سریع‌ترین راه فروش محصولات ما به مشتریان باشد. ما در تبیان به خوبی این موضوع را درک کرده و مهارت و تجربه لازم برای ساخت داروخانه آنلاین با کیفیت و درخور نام شما را داریم.

ویدئوی آموزشی آپدیت نرم افزار مدیریت داروخانه آرسن

 
 

تصاویر مرحله به مرحله آموزش آپدیت نرم افزار مدیریت داروخانه آرسن

 
بعد از اجرای نرم افزار بروز رسان تبیان، قبل از شروع آپدیت نرم افزار داروخانه، ابتدا باید سرور یا کلاینت بودن سیستم را انتخاب نمایید:در صورتی که سیستم مورد نظر سرور باشد طبق تصویر زیر ابتدا باید از قرار گرفتن تیک بروزرسان روی گزینه نسخه سرور اطمینان حاصل نمایید. در این حالت توجه داشته باشید که حتما باید اطلاعات کشوهای سرور پنل ثبت نسخ، سرور پنل حسابداری، دیتا بیس پنل ثبت نسخ و دیتا بیس پنل حسابداری کامل باشند. برای کامل کردن این فرایند:


روی دکمه ” فراخوانی نام سرور از Server SQL ” کلیک کرده و چند لحظه منتظر بمانید تا کادرهای مربوط به اطلاعات سرور به صورت اتوماتیک تکمیل شوند.
در صورتی که به طور اتوماتیک نام سرور پنل ثبت نسخ و پنل حسابداری پس از فراخوانی نام سرور نمایان نشد، با باز کردن کشو، نام سرور را به صورت دستی انتخاب می کنیم. سورس دیتابیس پنل ثبت نسخ را از کشوی مربوطه DrPharmacy و دیتابیس پنل حسابداری را PhPharmacy انتخاب می نماییم.

در صورتیکه نرم افزار شما فقط دارای پنل ثبت نسخ می باشد، نام سرور پنل حسابداری و دیتابیس پنل حسابداری را خالی انتخاب نمایید. در مورد سیستم هایی که به عنوان پنل حسابداری استفاده میکنید نیز این مورد صادق است.
پس از انجام این مراحل بر روی دکمه شروع بروزرسانی کلیک کنید تا آپدیت نرم افزار داروخانه شروع شده و تا نمایش پیغام خروج منتظر بمانید.

در صورتی که سیستم مورد نظر کلاینت می باشد، طبق تصویر زیر ابتدا باید از قرار گرفتن تیک بروز رسان روی گزینه نسخه کلاینت اطمینان حاصل نمایید. سپس کافیست بدون هیچ تغییری بر روی دکمه شروع بروز رسانی کلیک کنید تا آپدیت نرم افزار شروع شود. پس از اتمام بروز رسانی پیغام خروج نمایش داده خواهد شد.اگر بعد از آپدیت سرور با خطای فوق مواجه شدید، مراحل زیر را به ترتیب طی نمایید:از منوی امکانات ابتدا بروز رسانی بانک اطلاعاتی و سپس بروز رسانی اسکریپتهای بانک اطلاعاتی را اجرا نموده و وارد نرم افزار شوید 
خرید آنلاین
مشاوره رایگان