نرم افزار مدیریت داروخانه تبیان

تبیان، راهکار جامع مدیریت داروخانه

نرم افزار مدیریت داروخانه، یک برنامه جامع، کاربردی پلتفرم ویندوز می باشد. نرم افزار داروخانه برای کامپیوتر طراحی گردیده و در عین حال بهترین نرم افزار داروخانه می باشد که توسط گروه مهندسین تبیان و با حضور و یاری داروسازان سرشناس درجهت مکانیزاسیون داروخانه از جمله حسابداری داروخانه و ثبت نسخ بیمه ایی به صورت مکانیزه طراحی گردیده است.

لطفا به فایل صوتی زیر گوش دهید

جهت خرید محصول ثبت نام کنید

چرا نرم افزار داروخانه تبیان

1. در اغلب نرم افزارهای مدیریت داروخانه فقط قیمت و درصد داروها بعنوان اطلاعات بیمه ای داروها بروزرسانی می شود و در بقیه موارد هیچکدام از این اطلاعات بروزرسانی نمی شود و این عمل بصورت دستی انجام می گیرد.

 در نرم افزار مدیریت داروخانه تبیان علاوه بر بروزرسانی قیمت، درصد و تعهد دارو، اطلاعات دارویی مبنی بر بیمارستانی بودن دارو، نیازمند بارکد اصالت بودن دارو، نیازمند تائید بودن دارو، هشدارهای مربوط به رعایت سقف سنی، هشدارهایی مربوط به رعایت سقف تعدادیِ دارو، تخصص های مجاز و غیرمجاز برای تجویز دارو و… نیز بروزرسانی می شود.

2. نرم افزار داروخانه تبیان، در بخش بانک اطلاعاتی داروها تمام سوابق مربوط به تعهد، قیمت و درصد داروها را بدون محدودیت نگهداری می کند و که همواره در دسترس کاربر است.

3.  اتصال به شرکت توزیعی دارو پخش

 این اتصال کمک می­ کند که فاکتورهای صادر شده از شرکت داروپخش برای داروخانه هایی که از تبیان استفاده می کنند، قابل دسترس باشد و فاکتور را می توان بصورت مستقیم وارد فرم انبار کرد. برای استفاده از این امکان نیازی به ورود تک تک اطلاعات اقلام داخل فاکتور نیست.

4. تایید اینترنتی نسخِ تامین اجتماعی (داروهایی که نیاز به ثبت بارکد اصالت ندارند) از داخل نرم افزار داروخانه تبیان وجود دارد. 

در نرم افزار مدیریت داروخانه تبیان می ­توان بصورت مستقیم از داخل فرم فروش و بدون نیاز به ورود به سایت تامین اجتماعی و درج مجدد اطلاعات در سایت، نسخ را تایید کرد. 

5. اتصال به سامانه شرکای کاری بصورت مستقیم 

 اتصال به سامانه شرکای کاری این امکان را در اختیار کاربر قرار می دهد که چنانچه بیمه شده در سامانه امید بیمه سلامت ثبت نام نکرده باشد، نرم افزار تبیان پیام کد ملی غیرفعال را در همان لحظه به کاربر داروخانه هشدار می­ دهد. که این موقع نسخه این بیمار حتی با داشتن اعتبار دفترچه باید بصورت آزاد محاسبه شود.

( با الزام بیمه سلامت مبنی بر محاسبه مطالبات ریالی داروخانه ها فقط از طریق سامانه شرکای کاری، راه اندازی این سامانه و اتصال داروخانه ها به آن الزامی و ضروری است.)

با این اتصال کاربر می تواند بصورت آنلاین و لحظه ای نسخ بیمه سلامت را به سامانه شرکای کاری ارسال کند و در صورت وجود هرگونه خطا در اطلاعات نسخه از آن مطلع شود.

6. اتصال کاربر به سامانه HIX  و همانند سامانه شرکای کاری می تواند نسخ بیمه ای خود را بصورت برخط به این سامانه ارسال کند.

همچنین امکان دریافت فاکتورهای خرید از سامانه HIX همانند دریافت از سامانه داروپخش از تمامی شرکت ها وجود دارد.

7. کاربری راحت و استفاده از منوهای ساده و روش های جستجوی متفاوت در هنگام ورود اطلاعات در فرم فروش یکی از بزرگترین نقاط قوت نرم افزار داروخانه تبیان است که کاربران بدون سردرگمی و با استفاده از میانبر ها و آیکون های میانبر خیلی سریع اطلاعات نسخ و فروش های خود را در نرم افزار تبیان ثبت می کنند. این امکان در بیشتر نرم افزارهای همکار وجود ندارد و جستجو و استفاده از آیکون­ها سردرگم کننده و بدون راهنماست.

8. در نرم افزار داروخانه تبیان این امکان وجود دارد که برای بیماران و مراجعان به داروخانه، پرونده ویژه ایجاد شود. این پرونده، محلی برای نگهداری سابقه تاریخی بیماران و مراجعان است و نشان می دهد که کدام بیمار چه داروها و کالاهایی را خریداری کرده است. اطلاعات مربوط به هر پرونده به تفکیک تاریخ نگهداری می شود. اطلاعات موجود در پرونده بیمار به کاربر در ارائه نسخه ها کمک می کند.

9. در نرم افزار داروخانه تبیان کاربر فقط، با یک کلیک بر روی دکمه بروزرسانی اطلاعات بیمه ای داروها، در زمان بسیار کوتاهی می تواند تمام اطلاعات بیمه ای (مشروح در آیتم 1) را انجام دهد. بدون نگرانی از اینکه تغییرات به چه صورت بوده، نرم افزار بصورت هوشمند، این تغییرات را در سیستم ذخیره می کند و در زمان نسخه پیچی از اطلاعات جدید و بروز شده استفاده می کند.

10. اغلب نرم افزارهای تولید شده برای کار داروخانه این معضل را دارند که نمی توانند قیمت فروش آزاد داروها را بروزرسانی کنند. در نرم افزار تبیان، بروزرسانی قیمت فروش آزاد داروها به چند روش انجام می شود.

الف) استفاده از اتصال به شرکت داروپخش و بانک اطلاعات روی سرور شرکت داروپخش برای بروزرسانی اقلام موجود در شرکت داروپخش.

ب) استفاده از سایت تبیان، برای اطلاع از آخرین تغییرات قیمت  فروش داروها در شرکت های پخش با ذکر نام شرکت توزیع کننده دارو

ج) استفاده از قیمت مورد تعهد در فایل های بیمه

هر سه گزینه مذکور در فرم بروزرسانی اطلاعات داروها قابل دسترس است.

11. امکان ثبت تاریخ انقضاها و بچ نامبرهای متفاوت برای یک دارو در انبار داروخانه است. این مشکل در تبیان حل شده و می توان برای یک دارو، بی نهایت تاریخ انقضا و بچ نامبر در این نرم افزار درج کرد و کاربر می تواند از هر تاریخ انقضا و بچ نامبر دلخواه از انبار خروج بزند.

12. امکان بررسیِ نسخه قبل از ارسال به بیمه ها برای جلوگیری از خطاها ثبت اطلاعات در هنگام نسخه پیچی و جلوگیری از کسور خوردن احتمالی داروخانه.

امکان بررسی فایل NOS در نرم افزار که برای بیمه تهیه می شود. با این امکان می توان از خطاهایی که ممکن است در زمان تهیه فایل اتفاق بیافتد جلوگیری کرد.

13. امکان نگاشت عناوین تخصص درنرم افزار با بیمه های تامین اجتماعی و بیمه سلامت وجود دارد که این امکان را به کاربر نرم افزار تبیان می دهد تا با خیال راحت تخصص های مجاز داروها را بصورت اتوماتیک آپدیت کند و در هنگام نسخه پیچی و ثبت اطلاعات داروها درنرم افزار تبیان، نگران عدم تعهد دارو برای این عنوان تخصص و مراجعه پی در پی به سایت های بیمه برای بررسی این موضوع نباشد.

پانل ثبت نسخ و انبار

وقتـــی سخن از نرم افزارجامع مدیریت داروخانه تبیان مـی آوریم، بر روی کلمه جامع تاکید داریم. برای هم عقیده بودن با این سخن، همراه ما باشید تا شما را با این محصول بیشتر آشنا کنیم : ابتدا از خود بپرسید تا چه حد به مکانیزاسیون داروخانه خود اهمیت می دهید ؟ نرم افزار جامع مدیریت داروخانه تبیان به عنوان تنها دارنده گواهینامه های بین المللی 9001 ISO در مدیریت کیفیت، 10004 ISO در رضایت مندی مشتری و 27001 ISO در امنیت اطلاعات، مفتخر به کسب تمامی پیش نیازهای تعریف شده در سطح کیفیت جهانی و بین المللی می باشد. از آنجایی که هدف گروه مهندسین تبیان ارائه بروزترین راه حل در حهت مکانیزاسیون داروخانه ها در اولویت اول و همچنین پیش بینی نیازهای جدید داروخانه ها و رابطه نزدیک با تک تک داروسازان است، ایـن اطمینان را در میـــان تمامـــی کاربـــران ایجاد کرده ایم کـــه هیچ نیـــازی از مکانیزاسیون داروخانه را بدون راه حل نخواهیم گذاشت.

نرم افزار جامع مدیریت داروخانه تبیان، یک برنامه داروخانه کامل است که شامل سه پانل می باشد، که عبارتند از :

 • صندوق
 • ثبت نسخ
 • حسابداری

پانل ثبت نسخ نرم افزار تبیان، چرخه کامل فروش یک داروخانه را با عملکردی ساده در اختیار استفاده کنندگان قرار می دهد. شما می توانید مدیریت داروخانه خود را از زمان قرار گرفتن اقلام در انبار تا فروش، دریافت مبلغ و رسیدگی به وضع تراکنش ها به صورت کاملا مکانیزه کنترل کنید.

با استفاده از نرم افزار داروخانه کاربران می توانند با عملکردی ساده و سریع مواردی مانند خرید و فروش دارو، صندوق پول و تمام اتوماسیون داروخانه را مدیریت نمایند. در این سیستم تمام فیلدهای اطلاعاتی که در فرم های مختلف ذخیره می شوند قابلیت جستجو، مرتب سازی و گزارش گیری را دارند.

نرم افزار مدیریت داروخانه تبیان با ارتباط بین داروها با موارد مختلفی از قبیل بیمه، داروی با تخصص خاص، سقف بیمه پزشکان و… کنترل های داخلی را انجام می دهد.

در نرم افزار داروخانه تشخیص داروهای بیمه، داروهای متخصص، محاسبه درصد و قیمت تعهد تمامی شرکت های بیمه و در کل تمامی محاسبات مربوط به نسخه پیچی داروخانه، بصورت کاملاً مکانیزه و هوشمند انجام می گیرد.

لذا کسورات بیمه ای داروخانه را به حداقل و به جرأت می توان گفت به صفر می رساند. همچنین کنترل موجودی داروخانه به تفکیک تاریخ انقضاء داروها به سادگی و بر اساس اطلاعات ثبت شده هنگام خرید و فروش انجام خواهد گرفت.

نرم افزار اتوماسیون داروخانه شامل بانک اطلاعاتی پزشکان، بانک کامل اطلاعاتی داروها، بانک اطلاعاتی شرکت های بیمه، تعهدات بیمه و … می باشد. امکان استفاده از بارکد خوان، چاپ قیمت روی نسخه و صدور فاکتور برای مشتری از دیگر امکانات این برنامه داروخانه می باشد.

از آنجایی که انجام عملیات حسابداری داروخانه بسیار پیچیده بوده و نیازمند تخصص حسابداری می باشد، لذا گروه مهندسین تبیان، نرم افزاری طراحی نموده تا بتوان بدون نیاز به تخصص حسابداری و با عملکردی آسان کلیه عملیات حسابداری داروخانه را به صورت مکانیزه مدیریت نمود.

از این رو می توان از نرم افزار جامع مدیریت داروخانه تبیان به عنوان یک نرم افزار حسابداری داروخانه نام برد.

یک داروخانه فعال به دلیل داشتن گردش حساب پویا، نیازمند داشتن یک حسابدار ماهر برای انجام امورات حسابرسی داروخانه می باشد. با استفاده از پانل حسابداری نرم افزار جامع مدیریت داروخانه تبیان، دیگر نیازی به حسابدار نخواهید داشت.

چرا که کلیه عملیات حسابداری داروخانه، در قسمت حسابداری نرم افزار داروخانه پیش بینی شده و بصورت هوشمند انجام می گیرد. شما فقط کافی است عملیات مالی روزانه خود را بصورت کلی و بسیار ساده در نرم افزار وارد نمایید تا نرم افزار به صورت اتوماتیک و کاملاً هوشمند اسناد مربوط به اطلاعات وارد شده را ایجاد نموده و کلیه گزارشات حسابداری از قبیل گزارشات بیمه، گزارشات آماری، گزارشات انبار دارو  را به شما ارائه می دهد.

از وجوه تمایز این نرم افزار با نرم افزار های مشابه دیگر، عدم نیاز به تخصص حسابداری، کاربری آسان و سرعت عمل بالای آن است.

 

در این فرم تمام کارهایی که توسط کاربر نرم افزار داروخانه تبیان انجام می شود گنجانده شده است. امکانات این پنل کسورات داروخانه شما را به صفر می رساند. شما به آسانی می توانید فرآیند فعالیت داروخانه را از لحظه قرار گرفتن دارو در انبار، تا لحظه فروش، دریافت مبلغ و وضعیت تراکنش ها را مدیریت کنید. تشخیص داروهای بیمه، داروهای متخصص، محاسبه درصد و قیمت تعهد تمامی شرکت های بیمه و در کل تمامی محاسبات مربوط به نسخه پیچی داروخانه، از طریق این پنل و بصورت هوشمند انجام می گیرد. این پنل همچنین اطلاعات ثبت شده اقلام داروخانه را به تفکیک تاریخ انقضاء داروها انجام می دهد.  بانک اطلاعاتی پزشکان، بانک کامل اطلاعاتی داروها، بانک اطلاعاتی شرکت های بیمه، تعهدات بیمه و… از دیگر مزایای این پنل تخصصی در نرم افزار مدیریت داروخانه است.

 با کارکردهای پنل های تخصصی نرم افزار تبیان، بیشتر آشنا شوید:

برخی از ویژگی های پنل ثبت نسخ و انبار:

 • اتصال به سامانه پرونده الکترونیکی سلامت (سپاس)
 • اتصال به سامانه HIX و ارسال نسخ و دریافت فاکتورهای داروخانه با روشی ساده و کارآمد
 • اتصال به سامانه شرکای کاری بیمه سلامت
 • اتصال به سامانه شرکت های پخش و دریافت مستقیم فاکتورها در کمترین زمان و با بیشترین دقت (دارو پخش، الیت دارو و…)
 • ارسال اطلاعات و دستورات داروها از طریق پیامک (SMS) به بیماران
 • امکان چاپ نام دارو براساس نام ژنریک و برند و دستور داروها بر روی داروهای تجویز شده
 • تایید اینترنتی نسخ بیمه تامین اجتماعی از داخل نرم افزار بدون نیاز به اجرا در مرورگر جداگانه
 • بروزرسانی تمامی اطلاعات داروها
 • نگهداری سابقه شرایط دارو برای هر کدام از کدهای سه گانه
 • ثبت داروهای ترکیبی مطابق با آخرین نوع محاسبه در بیمه ها
 • قابلیت کنترل تاریخ انقضا در انبار و قفسه به صورت جداگانه
 • شامل بانک اطلاعاتی تمامی داروهای وزارت بهداشت بصورت مجزا
 • اعلام هشدار انقضاء تاريخ اعتبار دفترچه در هنگام ثبت نسخ
 • اعلام هشدار بابت محدوديت تخصص و سقف بيمه و…
 • بانک اطلاعاتی 150 هزار پزشک
 • انبارگردانی تدریجی و کنترل تاریخ انقضاء
 • گزارش کالاهای ضررده يا کم سود در حال فروش

پانل حسابداری نرم افزار داروخانه

عملیات حسابداری داروخانه، بسیار پیچیده و نیازمند تخصص حسابداری است. گروه مهندسین تبیان با مشاوره تنی چند از پیشکسوتان داروسازی ایران، نرم افزاری طراحی کرده که به نوعی این نرم افزار را به یک نرم افزارحسابداری داروخانه نیز بدل کرده است که به آسانی و بدون نیاز به تخصص حسابداری، نرم افزار کلیه عملیات حسابداری داروخانه را انجام می دهد. شما کافی است عملیات مالی روزانه خود را بصورت کلی و بسیار ساده در نرم افزار وارد کنید و نظاره گر محاسبات حرفه ای پنل حسابداری نرم افزار تبیان باشید. با استفاده از این پنل می توانید با عملکردی ساده و سریع مواردی مانند خرید و فروش روزانه، چک های پرداختی، هزینه های داروخانه و موجودی حساب های بانکی و… را مدیریت کنید.

برخی از ویژگیهای پنل حسابداری نرم افزار داروخانه تبیان

 • کاربری آسان، بدون نیاز به تخصص حسابداری
 • ثبت و کنترل خرید و فروش داروخانه
 • کنترل دقیق موجودی حساب های بانکی
 • هشدار خوددکار در سر رسید چک ها
 • محاسبه سود و زیان داروخانه در بازه های مختلف زمانی
 • بررسی دقیق بدهکاری به شرکت های پخش
 • مدیریت و کنترل تسهیلات و اقساط پرداختی
 • امکان تعیین فروش به بیمه ها و بررسی کسورات
 • گزارش چک های پرداختی به طرف حساب ها
 • گزارش گردش حساب ها (صندوق، بانک، شرکت ها و …)
 • امکان تعریف نامحدود طرف حسابها ( شرکت های پخش)
 • امکان ثبت وصول گروهی چک ها
 • ایجاد فایل اکسل از گزارشات
 • امکان تعریف تعداد نامحدود کاربران و تعیین سطوح دسترسی برای هر کاربر

پانل صندوق مکانیزه فروش داروخانه

اگر در داروخانه خود از باجه صندوق استفاده می کنید، می توانید از پانل صندوقِ مکانیزه نرم افزار داروخانه تبیان استفاده کنید. با این امکان، بدون هیچگونه پیچیدگی، می توانید مبالغ صندوق را مستقیماً به دستگاه های کارتخوان  به صورت کاملا مکانیزه ارسال کنید و با حذف خطاهای انسانی، صندوق داروخانه خود را مدیریت کنید. مطمئن باشید که نرم افزار تبیان تمام تراکنش های مالی فروش را با بالاترین دقت، برای شما مدیریت خواهد کرد.

برخی از مزایای پنل صندوق:

 • مكانيزاسيون كامل داروخانه مبتنی بر بارکد
 • امکان ارتباط با دستگاه های پرداخت الکترونيکی بانک ها بدون نیاز به وارد کردن قیمت
 • ارتباط الكترونيک با صندوق برای صدور قبض   
 • نرم افزار تبیان، با ساختار نظام مند و مهندسی شده، با شناسایی مسائل و معضلات داروخانه ها، تمام نقصان های موجود در مدیریت داروخانه را رفع کرده و با افزایش راندمان عملکرد، به گنجینه ای از راهکارهای مدیریت داروخانه تبدیل شده است.
4 9 votes
Article Rating
31 دیدگاه
قدیمی ترین
جدیدترین
Inline Feedbacks
View all comments
کمالی

با توجه به سقف ریالی متفاوت بیمه ها و یا صرفا وبی بودن بعضی از داروها در بیمه های خاص آیا امکان تعریف مجزای شرایط، برای داروها در بیمه های مختلف وجود دارد ؟

گروه مهندسین تبیان
Reply to  کمالی

در نرم افزار تبیان بروز رسانی تمام اطلاعات بیمه ای، بصورت خودکار و با کامل ترین شرایط، فقط با انجام یک کلیک انجام می شود. منظور از آپدیت تمام اتوماتیک بیمه ای در بیمه های اصلی، شامل تعهد، قیمت، درصد، نوع تجویز، توضیحات خاص(بیمارستانی، پرونده ای، صرفا وبی، صرفا مختص سرپرست جانبازو…) و تخصص های مجاز و غیرمجاز است. بدیهی است امکان تعریف همه نوع شرایط مجزا برای هر دارو در هر نوع بیمه وجود دارد.

صابری

در صورت جمع آوری شدن دفترچه های بیمه و جایگزین شدن کارت بیمه هوشمند، قابلیت استفاده از آنها در برنامه پیش بینی شده است ؟

گروه مهندسین تبیان
Reply to  صابری

بله، چنانچه زیرساخت توسط بیمه ایجاد شود، در نرم افزار تبیان این امکان وجود دارد. در حال حاضر این کار نوسط وزارت بهداشت با عنوان سامانه سپاس اجرا می شود که نرم افزار جامع مدیریت داروخانه تبیان (آرسن)، اولین نرم افزار متصل به این سامانه در بین نرم افزار های داروخانه موجود در بازار ایران می باشد.

شاه محمدی

امکان محاسبه ی اختلاف قیمت حقیقی دارو با قیمت واقعی آن، بصورت اتوماتیک وجود دارد؟

گروه مهندسین تبیان

بله، حتی امکان محاسبه اختلاف قیمت برای داروها/کالاهای جایگزین هم وجود دارد.

سلیمانی

تجهیزات سخت افزاری مورد نیاز استفاده از برنامه از طریق شرکت تهیه می شود یا باید مجزا خریداری گردد ؟

گروه مهندسین تبیان
Reply to  سلیمانی

امکان تهیه فیش پرینتر، پرینتر چاپ نسخه، لیبل پرینتر و بارکدخوان از شرکت امکان پذیر می باشد. در رابطه با سیستم کامپیوتری سخت افزار پیشنهادی از سوی شرکت اعلام می گردد تا داروخانه در جهت تهیه سیستم اقدام نماید.

غلامی

آیا برنامه دارای قفل سخت افزاری می باشد؟ در صورت نیاز به چندین قفل سخت افزاری هزینه اضافه دریافت میشود ؟

گروه مهندسین تبیان
Reply to  غلامی

خوشبختانه نرم افزار تبیان دارای قفل نرم افزاری می باشد. و نیاز به قفل سخت افزاری ندارد. در ضمن نسخه تحت شبکه نرم افزار، بدون محدودیت کلاینت می باشد.

آذری

ایا امکان وارد کردن مشخصات دفترچه های بیمه ( اسم و فامیل بیمار، کد ملی، شماره صفحه و… از طریق دستگاه بارکد خوان در برنامه وجود دارد ؟

گروه مهندسین تبیان
Reply to  آذری

بله، وجود دارد. البته در بارکد تولید شده توسط سازمان بیمه فقط شماره سریال ذکر شده است که با ثبت و ذخیره یک بار مشخصات ذکر شده، توسط کاربر در نرم افزار تبیان می توان از مرتبه دوم به بعد تمام مشخصات را با همان بارکد چاپ شده بروی برگه بیمه فراخوانی نمود.

داروخانه دکتر زینالی مقدم

چنانچه دارویی با برندهای مختلف، دارای قیمت های متفاوتی باشد (نظیر لوزارتان ) با توجه به اینکه بیمه ها همیشه کمترین قیمت مصرف کننده را قبول دارند ، آیا قیمت مورد قبول بیمه در نسخه درج شده و اضافه قیمت آن بصورت اتوماتیک در مبلغ دریافتی از بیمار محاسبه میشود ؟

گروه مهندسین تبیان

بله 100 درصد. در بانک اطلاعاتی نرم افزار که در اختیار داروخانه قرار داده می شود، حدود 7000 برند مختلف دارو با قیمت های اصلی خودشان موجود می باشد. همچنین اصل و پایه کار نرم افزار بر اساس فروش با نام های برند موجود در بازار می باشد. در ضمن در کنار این 7000 دارو حدود 24000 قلم دارو به عنوان بانک اطلاعاتی وزارت بهداشت بصورت کمکی در اختیار کاربر می باشد تا در صورت لزوم و به تشخیص خودش به بانک اطلاعاتی اصلی نرم افزار اضافه شود.

رستمی

آیا نرم افزار تبیان به سامانه سپاس وزارت بهداشت متصل می باشد؟

گروه مهندسین تبیان
Reply to  رستمی

بله، نرم افزار جامع مدیریت داروخانه تبیان (آرسن) بعنوان اولین نرم افزار داروخانه موجود در ایران، مجوز اتصال به سامانه سپاس را دریافت نموده است.

تمدنی

پشتیبانی برنامه به چه صورتی می باشد؟ در صورت معیوب شدن برنامه یا قفل سخت افزاری ارائه ی خدمات شرکت به چه شکل می باشد ؟

گروه مهندسین تبیان
Reply to  تمدنی

پشتیبانی رایگان نرم افزار بعد از نصب 6 ماه می باشد که بعد از اتمام 6 ماه بصورت سالانه تمدید می گردد. در نرم افزار تبیان تمامی آپدیت ها و تغییرات شامل پشتیبانی می باشد و هیچگونه وجه اضافی از این بابت دریافت نمی گردد. و تمامی خدمات بصورت اینترنتی و ریموت دسکتاپ ارائه می گردد.

دکتر فربودی

در صورت بروز مشکلات نرم افزاری مدت زمان انتظار برای دریافت خدمات پشتیبانی و رفع مشکل چقدر میباشد ؟

گروه مهندسین تبیان

ساعت پشتیبانی نرم افزار در ایام هفته به جز تعطیلات رسمی کشور، از ساعت 9 صبح تا 9 شب می باشد و پنجشنبه ها از ساعت 9 الی 15 می باشد.

داروخانه آذرآبادگان

آموزش کاربران چند ساعت و در کجا انجام میشود ؟

گروه مهندسین تبیان

تمامی آموزش ها در قالب فیلم های آموزشی و 4 الی 5 جلسه تلفنی و ریموت دسکتاپ می باشد. همچنین پاسخ گویی به تمام سوالات داروخانه توسط گروه پشتیبانی در گروه های مجازی نیز امکان پذیر می باشد.

داروخانه دکتر طلعت

حضور کارشناس یا فردی که از طرف شرکت جهت آموزش به داروخانه مراجعه میکند هزینه مضاعف داردیا قسمتی از خدمات اولیه پس از فروش شرکت می باشد ؟

گروه مهندسین تبیان

در صورت درخواست داروخانه و بررسی شرکت، هزینه بصورت جداگانه دریافت می گردد.

عمرانی

آیا نرم افزار به شرکت های پخش متصل می باشد؟

گروه مهندسین تبیان
Reply to  عمرانی

بله، در حال حاضر به شرکت داروپخص متصل می باشد. و اتصال به شرکت های الیت دارو، اکسیر و … در حال انجام می باشد.
فراخوانی فاکتورها از شرکت های پخش بصورت اتوماتیک در کمترین زمان و با بیشترین دقت انجام می گیرد و در مراحل بعدی ثبت سفارش از داخل نرم افزار نیر اضافه می گردد.

داروخانه سروی

چگونه در فرم انبارگردانی یک دارو با چند تاریخ انقضاء متفاوت ثبت نماییم؟

گروه مهندسین تبیان

برای این کار لازم است که در فرم انبارگردانی داروی مورد نظر دوباره انتخاب و تاریخ انقضای جدید با موجودی وارد ردیف جداگانه گردد.