چرا نرم افزار داروخانه تبیان

 

همواره برآن بوده ایم تا با ارائه بهترین خدمات، رضایت حداکثری شما عزیزان را کسب نموده و در جهت ارتقای هر چه بیشتر زیر ساختهای نرم افزاری خود گام برداریم. اما در بین انبوه نرم افزارهای موجود چرا تبیان؟

 

مشتریان ما از تبیان می گویند

 
داروخانه دکتر رضایی برازجان

داروخانه دکتر رضایی

نرم افزارهای قبلی که در داروخانه استفاده می کردیم نرم افزارهای خیلی خوبی نبودند، نرم افزار داروخانه تبیان پشتیبانی خیلی قوی و خوبی دارد و تمام نیازهای یک داروخانه از نظر آپدیت قیمت ها، وارد کردن فاکتور ها و بقیه موارد پیش بینی شده است. امیدوارم روزی برسد که تمامی داروخانه های تهران از این نرم افزار استفاده کنند
مشاهده ویدئو
داروخانه دکتر زهرا آژ

داروخانه دکتر زهرا آژ

نرم افزارهای قبلی که در داروخانه استفاده می کردیم نرم افزارهای خیلی خوبی نبودند، نرم افزار داروخانه تبیان پشتیبانی خیلی قوی و خوبی دارد و تمام نیازهای یک داروخانه از نظر آپدیت قیمت ها، وارد کردن فاکتور ها و بقیه موارد پیش بینی شده است. امیدوارم روزی برسد که تمامی داروخانه های تهران از این نرم افزار استفاده کنند.
مشاهده ویدئو
داروخانه دکتر موحدی زاده.

داروخانه دکتر موحدی زاده

با توجه به اینکه تجربه استفاده از نرم افزار های دیگر را هم داریم نرم افزار تبیان تقریباً ۹۹% نیاز ما را برآورده می کند. من واقعاً راضی هستم، به خصوص از کارشناسان پشتیبانی که همیشه به موقع جوابگو بودند و مشکل ما را برطرف کرده اند، تبریک می گویم به تیم فنی و برنامه نویسان این نرم افزار که آگاهی کامل به تمام فرایندهای یک داروخانه داشتند. امیدوارم این برنامه گسترش زیادی پیدا کند و توانایی پشتیبانی اش به همین شکل ادامه داشته باشد.
مشاهده ویدئو
داروخانه دکتر فرازجو

داروخانه دکتر فرازجو

داروخانه را در سال۱۳۸۰ در ارومیه تاسیس کرده ام، ابتدا از نرم‌افزارهای دیگری استفاده می‌کردیم و مشکل اساسی ما با آن نرم ‌افزارها پشتیبانی و آپدیتشان بود بعد که با گروه مهندسین تبیان آشنا شدیم مزیت ها را دیدیم و آن را انتخاب کردیم. تشکر می کنیم از گروه مهندسین تبیان که برنامه به شکل جامع و کلی در اختیار داروخانه‌ها قرار گرفته است. تقریبا از زمانی که نرم افزار تبیان را راه اندازی کرده ایم کسورات ما از طریق بیمه ها تقریبا به صفر رسیده است.
مشاهده ویدئو
داروخانه دکتر هاشمی ارومیه

داروخانه دکتر هاشمی

داروخانه را در سال ۱۳۹۶ افتتاح کردیم، تبیان پوشش بسیار خوبی در استان ما داشت بنابراین آشنایی اولیه ما با این نرم افزار از طریق همکاران بوده است. از مهم ترین مزیت های نرم افزار تبیان آپدیت های به موقع و سریع آن است، تغییرات متناسب با روز و شرایط روز داروخانه ها می باشد. پشتیبانی بسیار مناسب و خوب که همیشه در دسترس هستند و خوشبختانه مشکلی با ایشان نداشتیم
مشاهده ویدئو
داروخانه دکتر بنی فاطمی شهر تهران

داروخانه دکتر بنی فاطمی

23 سال سابقه ی کار در داروخانه دارم، داروخانه ما اولین داروخانه در تهران است که از نرم افزار تبیان استفاده کرده و به جرات می توانم بگویم که کاملترین نرم افزار داروخانه موجود در بازار می باشد. از مزیت های این نرم افزار به روز رسانی کامل آن است که موجب می شود با خیال راحت نسخه را ثبت کنیم و در 90% موارد کارمان با استفاده از گزارش گیری ها به خوبی پیش می رود و به هیچ مشکلی برنمی خوریم.
مشاهده ویدئو
داروخانه دکتر میثاقی شهرستان نظر آباد.

داروخانه دکتر میثاقی

داروخانه را در پایان سال 1396 در نظرآباد تاسیس کرده ام، قبل تاسیس داروخانه نرم افزارهای موجود در بازار را بررسی کردم و با نرم افزار تبیان ار طریق سایت تبیان آشنا شدم، این نرم افزار خصوصیات بارزی نسبت به سایر نرم افزارهای دیگر دارد، من جمله حسابداری فوق العاده قوی آن است و ارتباطی که با فاکتور زنی داروپخش دارد اکثر قریب به اتفاق نرم افزار ها ندارند به همین دلیل تبیان را انتخاب کردیم و بعد از آن متوجه شدم که پشتیبانی تبیان واقعا مثال زدنی ست. طی این مدتی که من استفاده کرده ام و از راهنمایی های گروه مهندسین تبیان بهره بردیم واقعا راضی هستم و تشکر می کنم.
مشاهده ویدئو
خرید آنلاین
مشاوره رایگان